Polskie RPG dzisiaj ma swoją premierę. Są pierwsze recenzje!

Polskie RPG dzisiaj ma swoją premierę. Są pierwsze recenzje!
Newsy PC

Polskie Seven: The Days Long Gone debiutuje dzisiaj na komputerach PC i z pierwszych recenzji wynika, że mamy do czynienia z naprawdę porządną produkcją.

Serwis wccftech przyznał grze ocenę 8/10 zaznaczając, że dostajemy w swoje ręce ogromny tytuł RPG, który obfituje w mnóstwo atrakcji oraz ciekawy świat. Sama rozgrywka jest natomiast wciągająca i dobrze skonstruowana. GameStar wystawił w swojej recenzji Seven: The Days Long Gone trochę wyższą notę – 84/100. Co kuleje? Recenzenci uważają, że interfejs użytkownika mógłby być bardziej rozbudowany, a walka nieco lepiej zorganizowana. Ogólnie jednak jest bardzo dobrze.

10 premier na obecny tydzień. Polska postapokalipsa, gotyckie klimaty, wyścigi od Codemasters i powrót do taktycznego FPS-a

Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować otwarty świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala graczom na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą.

Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh – miejsce, w którym splatają się ze sobą pozostałości po zaawansowanej technologicznie cywilizacji z zabobonami rodem ze średniowiecza. Peh stanie się areną spisków, odkryć i zdrad. A główny bohater zostanie postawiony przed najtrudniejszą misją w swojej karierze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie