Serwery The Division wyłączone na 3 godziny. Ubisoft wprowadza zmiany w grze

Co nowego tym razem?

Dzisiaj (14 lipca) od godziny 9:00 trwa przerwa techniczna na serwerach The Division. Jak informuje Ubisoft, potrwa ona około trzech godzin, zatem do południa możecie zapomnieć o graniu online. Jakie zmiany zostaną wprowadzone do gry podczas przerwy? Lista nie jest długa i zawiera dwie pozycje:


  • Dodano kill volume do najazdu Smocze Gniazdo. Przy próbie wyjścia z lokacji najazdu gracz zostanie automatycznie zabity.
  • Skalibrowano modyfikator obrażeń od broni – gracze będą zadawać teraz sobie o 20% większe obrażenia w trybie PvP (prosimy pamiętać, że ta zmiana nie ma wpływu na obrażenia od zdolności)

To już druga łatka do The Division w ciągu ostatnich dni. Przedwczoraj również mieliśmy przerwę techniczną na serwerach, podczas której tytuł otrzymał aktualizację radzącą sobie m.in. z umieraniem naszych postaci po respawnie w schronie. Naprawiono wówczas rękawice Alpha Bridge czy zredukowano bazowe obrażenia od wszystkich karabinów G36 o 15 proc. Pełny changelog wcześniejszego patcha znajdziecie w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

25 Shares
Share25
+1
Tweet