Serwery head startu Armored Warfare dzisiaj zostają odpalone! Kto może zagrać?

Fani czołgów – szykujcie się na godzinę 18:00!

Obsidian Entertainment i My.com ogłaszają Head Start Armored Warfare. Gra będzie dostępna dzisiaj od godziny 18:00 dla posiadaczy Founder’s Packów. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w taki pakiecik, można go kupić na tej stronie. Kto nie chce wydawać kasy, za tydzień zagra za darmo w otwartej becie (start 8 października).


Jesteśmy niezwykle podekscytowani startem fazy head startu! Chcemy podziękować wszystkim osobom które zakupiły którąkolwiek z paczek założycielskich, naszym podziękowaniem dla nich jest właśnie ta faza, czyli możliwość zagrania w Armored Warfare przed wszystkimi. Tą fazą rozpoczynamy otwartą betę, po tygodniu każdy chętny będzie mógł zagrać w Armored Warfare. Postęp już nigdy nie zostanie usunięty, wszystko co ugracie od teraz zostaje na zawsze. Do zobaczenia na polu bitwy! – mówi Joshua Morris, producent Armored Warfare.

Twórcy gry zdradzają, że w otwartej becie pojawi się sporo nowej zawartości oraz elementów gry. Będzie np. mapa Reaktor, którą możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet