Armored Warfare – nowy tryb Global Operations zupełną nowością w grach z czołgami

Armored Warfare – nowy tryb Global Operations zupełną nowością w grach z czołgami
Filmiki z gier Newsy PC

Zmiany na polu bitwy.

Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca My.com udostępniają nowy tryb Global Operations w Armored Warfare. Global Operations jest zupełną nowością w grach z czołgami w roli głównej – łączy w sobie funkcje PvE i PvP, tworząc naprawdę wybuchową mieszankę.

Drużyny złożone z dowódców czołgów będą nie tylko walczyć przeciwko sobie, lecz mogą również zdobywać taktyczne bonusy, które dadzą ich drużynie przewagę strategiczną nad przeciwnikiem. Te taktyczne karty atutowe zmodernizują pole bitwy poprzez dodanie dronów zwiadowczych, niewykrywalnych dla radarów bombowców oraz wieżyczek przeciwpancernych, które będą dodatkowym wsparciem dla drużyn.

Tryb Global Operations jest rozgrywany na największej mapie w grze, Desert Crossing, zawierającej zmieniające rozgrywkę efekty pogodowe, takie jak np. burza piaskowa, która ogranicza pole widzenia graczy.

Karty atutowe:

Ważną, nową funkcją w trybie Global Operations, który zostaje dodany do gry wraz z aktualizacją 0.18, jest opcja aktywacji kart atutowych – specjalnych umiejętności, które mogą mieć istotny wpływ na przebieg bitwy.  Są to:

  • Zwiad: bezzałogowy statek powietrzny śledzący wroga;
  • Nalot: potężny nalot bombowców B2, który sieje spustoszenie w szeregach wroga;
  • Stanowiska umocnione: statyczna, kontrolowana przez AI wieżyczka, strzelająca w przeciwnika zdalnie sterowanymi pociskami przeciwczołgowymi.


Źródło: materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie