Balans 2.0 do Armored Warfare – szykuje się mała rewolucja w grze z czołgami

Balans 2.0 do Armored Warfare – szykuje się mała rewolucja w grze z czołgami
Filmiki z gier Newsy PC

Wszystko na nowym materiale wideo.

Deweloper Obsidian Entertainment i wydawca My.com przedstawiają szczegóły znaczących zmian, planowanych wraz z dodaniem Balansu 2.0 do Armored Warfare.

Po wprowadzeniu kilku nowych trybów gry w ubiegłych miesiącach, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem przez społeczność, deweloperzy wsłuchali się w głosy użytkowników, dotyczące gameplay’u i rozpoczęli pracę nad wieloma poprawkami i usprawnieniami w rozgrywce.

Wynikiem tych starań jest Balans 2.0, który tworzy fundamenty przyszłego rozwoju Armored Warfare. Szczegóły znajdują się na filmie, w którym deweloperzy gry wyjaśniają filozofię, stojącą za nadchodzacymi zmianami, obejmującymi niemal wszystkie kluczowe mechanik gry.

Balans 2.0 to zbiór zmian i ulepszeń, nadchodzących w Armored Warfare wraz z aktualizacją 0.19. Naprawione zostają m.in. problemy w rozgrywce na wysokich poziomach, zmniejszona zostaje także rozbieżność mocy pomiędzy tierami.

Zmianie ulegają wszystkie kluczowe mechaniki rozgrywki, w tym: zadawanie szkód, umiejętności poszczególnych klas, retrofity, upgrade’y i zręczność załogi. Zespół deweloperów gry pragnie dostarczyć graczom zbalansowaną i ciekawą rozgrywkę, w której wszystkie wymienione mechaniki spójnie ze sobą współgrają.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie