Gdzie jest wujek Fester? Współtwórca serialu Wednesday odpowiada

Serial Wednesday - czy Fester Addams pojawi się na ekranach?
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Wednesday został już pokazany na pierwszych materiałach promocyjnych, lecz wyraźnie brakowało na nich jednego z członków rodziny Addamsów.

Wiemy już, jak będzie prezentować się większość członków nietypowej rodziny; zdjęcia promocyjne pokazały już nie tylko Wednesday, ale i Mortycję, Gomeza i Pugsleya. Na jednym z wcześniejszych materiałów pojawił się nawet Rączka, brakuje już więc tylko kilku postaci. I choć serial ma skupić się przede wszystkim na córce Addamsów, dobrze byłoby wiedzieć, czy jest szansa na choćby krótkie cameo z wujkiem Festerem. Współtwórca serialu, Alfred Gough, odniósł się do tej kwestii w niedawnej rozmowie z Vanity Fair:

“Nie komentuję sprawy wujka Festera. Obejrzyjcie serial”.

Choć wypowiedź Gougha jest sucha i dość oszczędna, można z niej wywnioskować, że Fester pojawi się w serialu i niewykluczone, że wiąże się z tym jakaś niespodzianka. W przeciwnym razie zostałby pokazany na wspólnym rodzinnym zdjęciu lub przynajmniej Gough odniósłby się do kwestii nieco inaczej. Mimo że teraz rzeczywiście nie mamy żadnych konkretnych wiadomości na temat Festera, możemy się spodziewać, że twórcy czymś nas jeszcze zaskoczą.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie serial Wednesday trafi na Netflix. Premierę przewidziano w przybliżeniu na jesień 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie