Rodzina Addamsów znów w komplecie. Bohaterowie serialu Wednesday na pierwszych oficjalnych zdjęciach

Wednesday - serial zaprezentowany na pierwszych oficjalnych zdjęciach
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Serial Wednesday nadchodzi wielkimi krokami, a dzięki jednemu z magazynów możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowa rodzina Addamsów.

Magazyn Vanity Fair jako pierwszy zaprezentował zdjęcia charakterystycznej rodziny. Bohaterowie pojawią się ponownie w tworzonym dla Netfliksa serialu Wednesday; wiadomo więc już po tytule, że akcja skupi się w dużej mierze na najstarszym dziecku Addamsów. Mimo to na ekranach pojawią się też inni członkowie jej rodziny; ich wizerunki wzorowano na oryginalnych komiksach publikowanych przez Charlesa Addamsa.

W członków nowej rodziny Addamsów wcielą się Jenna Ortega (Wednesday), Luis Guzmán (Gomez), Catherine Zeta-Jones (Mortycja) oraz Isaac Ordonez (Pugsley). Dotychczas mogliśmy zobaczyć jedynie nową kreację tytułowej bohaterki; Netflix zaprezentował już króciutki teaser z Jenną Ortegą w ramach Geeked Week. Oprócz wspomnianych aktorów na ekranach pojawi się również Christina Ricci, czyli odtwórczyni roli córki Addamsów w filmach z lat 90. Nie wiadomo jeszcze, w kogo dokładnie się wcieli; plotki sugerują, że będzie to dyrektorka szkoły z internatem, w której uczy się nastoletnia już Wednesday.

Serial Wednesday w reżyserii Tima Burtona zadebiutuje na Netfliksie jesienią, dokładnej daty jak na razie nie poznaliśmy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie