Odkopano grafikę koncepcyjną z 2013 roku. Przedstawia Joela z TLoU i do złudzenia przypomina ona Pedro Pascala

joel tlou concept art
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

W serwisie Reddit jeden z użytkowników odkopał grafikę koncepcyjną z The Last of Us, która przedstawiała wizję na Joela. Można się mocno zdziwić.

Pierwsza część serii, zatytułowana The Last of Us, zadebiutowała w 2013 roku na konsoli PlayStation 3. Jej głównym bohaterem jest Joel, czyli jeden z nielicznych ocalałych, zajmujący się przemytem przedmiotów z i do strefy objętej kwarantanną. Jak to zwykle podczas tworzenia gier, pracują nad nimi także graficy koncepcyjni, którzy realizuja wizję artystyczną swoich przełożonych. Nie inaczej było w przypadku The Last of Us, gdzie w trakcie prac nad grą powstało mnóstwo grafik koncepcyjnych, w tym grafika przestawiajaca wspomnianego już Joela. Jakież było zaskoczenie, gdy okazało się, że odgrywający jego serialową rolę Pedro Pascal okazał się niemal bliźniaczo podobny do postaci z grafiki koncepcyjnej. Zresztą spójrzcie sami:

Grafika koncepcyjna Joela z TLoU pojawiła się w serialu HBO

Co ciekawe, nie jesteśmy pierwszymi odkrywcami tego fenomenu. Otóż rzeczona grafika została nawet wykorzystana w serialu. Było to dokładnie w wywołującym wiele kontrowersji odcinku opowiadajacym o Franku i Billu, gdzie na jedenej ze ścian ich domu mogliśmy zobaczyć ten właśnie obraz namalowany rzekomo przez Franka. Mowa o trzecim epizodzie zatytułowanym jako Long, Long Time.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie