Nowe wieści o serialu Obcy. Szef stacji informuje o postępach prac

Xenomorf w filmie Prometeusz
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Serial Obcy nadal powstaje i mamy nowe wieści dotyczące produkcji. Wiadomo choćby, w jakich czasach rozegra się jego akcja.

Szef stacji FX odpowiedzialnej za powstanie serialu podzielił się nowymi informacjami. Wiadomo już m.in., na jakim etapie są prace. John Landgraf ujawnił, że tytuł jest na etapie preprodukcji, co oznacza, że niestety zdjęcia nie ruszą zbyt szybko. Najprawdopodobniej ekipa znajdzie się na planie dopiero w przyszłym roku, choć pierwsze wiadomości sugerowały, że zdjęcia rozpoczną się w 2022. Takie wydłużenie przygotowań do produkcji jest spowodowane wielkością przedsięwzięcia; twórcy chcą stworzyć jak najlepszy serial, a to rzeczywiście wymaga czasu.

Wiadomo już także, w jakich czasach rozegra się akcja. Serial Obcy osadzono przed wydarzeniami znanymi z filmów, z tego względu choćby zabraknie w nim postaci Ellen Ripley (Sigourney Weaver). Czas akcji szef FX oszacował na około 70 lat od dzisiejszych czasów.

Jako że zdjęcia ruszą dopiero w przyszłym roku, na premierę serialu będziemy musieli zaczekać. Produkcja ma zatem szanse zadebiutować dopiero w 2024 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie