Łowca Androidów

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Łowca Androidów oraz Obcy jako seriale. Ridley Scott potwierdza produkcje

Ridley Scott zapowiedział, że powstaną serialowe spin-offy dwóch jego filmów. Będą to: Łowca Androidów oraz Obcy.

W promującej film Dom Gucci rozmowie z BBC reżyser potwierdził, że w planach są dwa seriale aktorskie bazujące na jego filmach. Jednym ze wspomnianych tytułów był Łowca Androidów (Blade Runner), który ma liczyć 10 odcinków. Jak twierdzi Scott, scenariusz pilota jest już gotowy.

Podobną liczbę odcinków ma mieć serialowa wersja Obcego. Prace nad pilotem są już na ukończeniu. Produkcję współtworzyć będzie Noah Hawley, odpowiedzialny do tej pory m.in. za Fargo. Serial wyróżni miejsce akcji – będzie osadzona na Ziemi, nie zaś w przestrzeni kosmicznej.

Nie wiadomo jeszcze, czy sam Ridley Scott będzie pracować nad którąś z powyższych produkcji telewizyjnych. W najbliższym czasie reżyser zajmie się filmem Kitbag, czyli produkcją poświęconą Napoleonowi Bonaparte. Następnie zaś ma w planach kontynuację Gladiatora.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%