Martin Freeman znów w MCU. Aktor wróci w serialu Secret Invasion

Martin Freeman w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Samuel L. Jackson potwierdził pogłoski o powrocie Martina Freemana do MCU. Aktor pojawi się jeszcze w serialu Secret Invasion.

Wcielający się od lat w Nicka Fury’ego Samuel L. Jackson poinformował, że zobaczymy jeszcze Martina Freemana w uniwersum Marvela. Aktor grał do tej pory w filmach Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów oraz Czarna Pantera. Oprócz tego potwierdzono już jego udział w kontynuacji drugiego z filmów, czyli Wakanda w moim sercu. Jak się okazuje, wcieli się jeszcze raz w agenta CIA Everetta Rossa, lecz tym razem w produkcji telewizyjnej.

Chodzi oczywiście o nadciągający serial Secret Invasion. Marvel nie podał jeszcze szczegółów związanych z fabułą produkcji; jak na razie wiadomo jedynie, że Nick Fury będzie musiał powstrzymać grupę kosmitów należących do zmiennokształtnej rasy Skrulli.

Oprócz wspomnianych Samuela L. Jacksona oraz Martina Freemana w Secret Invasion powrócą także Ben Mendelsohn jako Talos oraz Cobie Smulders jako Maria Hill. Ponadto potwierdzono udział Emilii Clarke, choć nie wiadomo jeszcze, jaką rolę zagra.

Marvel nie ujawnił jak do tej pory daty premiery nadchodzącego serialu. Fani spodziewają się jednak, że nastąpi to jeszcze w 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie