Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sea of Thieves – w grę o piratach zagrało już 15 milionów osób

Microsoft podzielił się ostatnio z graczami statystykami dotyczącymi Sea of Thieves. Okazuje się, że od premiery w 2018 tytuł od studia Rare sprawdziło już ponad 15 milionów osób.

Przygodowa produkcja o piratach zadebiutowała na Steamie 3 czerwca. Nieco ponad 1,5 miesiąca po premierze ogłoszono, że tytuł na platformie Valve kupiło ponad milion osób. Co więcej, Microsoft wyjawił, że od debiutu Sea of Thieves w marcu 2018 w produkcję zagrało 15 milionów graczy.

Szczególnie udany był dla studia Rare czerwiec 2020. Wtedy padł nowy rekord popularności tytułu – na pełne morze wypłynęło 3,3 miliona osób.

Sea of Thieves to MMO, w którym wcielamy się w rolę pirata i eksplorujemy wielkie wody, poszukując skarbów i walcząc z potworami i innymi korsarzami. Tytuł oferuje sandboksową rozgrywkę, nie stawiając przed graczem ściśle określonych zadań do wykonania. Świat stworzony przez studio Rare możemy eksplorować zarówno samodzielnie, jak i w drużynie, dzieląc się zadaniami z innymi graczami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się