Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sea of Thieves za darmo przez tydzień, jeśli macie hojnych znajomych

Jeśli nie zasmakowaliście jeszcze w pirackim Sea of Thieves, a Wasi znajomi ciągle gadają o rejsach w nieznane, macie okazję zaciągnąć się na pokład.

Microsoft oraz Rare ogłaszają darmowy tydzień z Sea of Thieves na PC i Xbox One. Tytuł można ograć za darmo w dniach od 6 do 13 lutego, lecz pod jednym i to bardzo ważnym warunkiem – o ile znajomi posiadający już grę obdarują nas odpowiednim kodem.

Sea of Thieves za darmo dla przyjaciół

Każda osoba posiadająca Sea of Thieves otrzyma 3 kody na darmowy tydzień z grą, którymi może obdarować swoich znajomych. Jeśli ktoś sprezentuje nam kod, a gra przypadnie nam do gustu, będziemy mogli kupić ją z rabatem 35%. Promocja obowiązuje do 27 lutego.

Jak czytamy na karcie Sea of Thieves w sklepie Microsoftu, to przygodowa gra w wielkim otwartym świecie, w której możesz spełnić swoje marzenie i zostać piratem w niebezpiecznym świecie pełnym tajemnic. Przemierzaj bezkresne wody oceanu, na których napotkasz okręty dowodzone przez innych graczy — wrogów lub sojuszników. Zbierz załogę i udaj się na wyspy skarbów, staw czoła legendarnym potworom i sprawdź się w epickich bitwach morskich przeciwko innym piratom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się