Sea of Thieves za darmo przez tydzień, jeśli macie hojnych znajomych

Sea of Thieves za darmo przez tydzień, jeśli macie hojnych znajomych
Gry za darmo Newsy PC X360

Jeśli nie zasmakowaliście jeszcze w pirackim Sea of Thieves, a Wasi znajomi ciągle gadają o rejsach w nieznane, macie okazję zaciągnąć się na pokład.

Microsoft oraz Rare ogłaszają darmowy tydzień z Sea of Thieves na PC i Xbox One. Tytuł można ograć za darmo w dniach od 6 do 13 lutego, lecz pod jednym i to bardzo ważnym warunkiem – o ile znajomi posiadający już grę obdarują nas odpowiednim kodem.

Sea of Thieves za darmo dla przyjaciół

Każda osoba posiadająca Sea of Thieves otrzyma 3 kody na darmowy tydzień z grą, którymi może obdarować swoich znajomych. Jeśli ktoś sprezentuje nam kod, a gra przypadnie nam do gustu, będziemy mogli kupić ją z rabatem 35%. Promocja obowiązuje do 27 lutego.

Jak czytamy na karcie Sea of Thieves w sklepie Microsoftu, to przygodowa gra w wielkim otwartym świecie, w której możesz spełnić swoje marzenie i zostać piratem w niebezpiecznym świecie pełnym tajemnic. Przemierzaj bezkresne wody oceanu, na których napotkasz okręty dowodzone przez innych graczy — wrogów lub sojuszników. Zbierz załogę i udaj się na wyspy skarbów, staw czoła legendarnym potworom i sprawdź się w epickich bitwach morskich przeciwko innym piratom.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie