Data premiery Scorn ujawniona na nowym zwiastunie. Musimy sporo poczekać

Scorn dostanie darmowy prolog i powinno zadebiutować bez przeszkód
PC Xbox Series Xbox Series S

W listopadzie potwierdzono, że Scorn nie ukaże się jednak w tym roku. Twórcy nie podali wówczas nowej daty premiery, ale właśnie to nadrobili.

Produkcja Ebb Software otrzymała nowy zwiastun, który ujawnia, że termin premiery ustalono na październik 2022 roku. Jeśli tytuł miał pierwotnie ukazać się jeszcze w 2021 roku, mowa tu o dość sporym opóźnieniu. Najwyraźniej jest ono jednak potrzebne, aby dostarczyć w ręce graczy solidny produkt.

Scorn to strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Twórcy inspirowali się w niej pracami Zdzisława Beksińskiego oraz H.R. Gigera, co widać na pierwszy rzut oka patrząc na zrzuty ekranu i rozgrywkę. Klimat jest naprawdę niesamowity a i sama oprawa wizualna robi dobre wrażenie.

Niektórzy zwracają jednak uwagę, że Scorn, choć wygląda ładnie, nie zapowiada się na specjalne wyjątkową grę. Materiały z rozgrywki sugerują, że będzie to dość standardowa strzelanka, którą wyróżnia jedynie oprawa. Czy tak będzie też w chwili premiery? Przekonamy się dopiero w październiku. Oczywiście jeśli premiera gry nie zostanie ponownie opóźniona.

Gra zadebiutuje na PC oraz Xbox Series X i S. Dodatkowo w dniu premiery pojawi się w ofercie usługi Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie