Scenarzysta Destiny już nie pracuje w Bungie

destinyJoshua Rubin chce zająć się produkcjami, gdzie nie liczy się tylko strzelanie do obcych. Do jakiego studia przechodzi?

Rubin wybrał Telltale Games jako nowego pracodawcę. Opuszcza więc Bungie na kilka tygodni przed premierą Destiny, które we wrześniu pojawi się w sklepach. Wcześniej Joshua Rubin pracował na przykład dla Ubisoftu wspomagając powstawanie Assassin’s Creed 2. Wygląda więc na to, że zakończył mu się kontrakt, który pewnie trwał do premiery Destiny, co jest dość powszechnym zjawiskiem w branży, gdzie pracuje się zwykle nad konkretnym projektem. Teraz więc scenarzysta znalazł nowe zajęcie. Podkreśla, że w nowej firmie przede wszystkim docenia fakt pisania scenariuszy dla gier, w których nie tylko liczy się strzelanie.

Będzie wspierał Telltale Games przy pracach nad Grą o Tron w wersji na konsole, a która ma się ukazać w podobnej, odcinkowej konwencji jak The Walking Dead czy też The Wolf Among us.

Jeśli z kolei czekacie na Destiny, to zapraszamy do zapoznania się z innymi newsami w naszym serwisie na temat wymienionej gry.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: