Nowa gra od twórcy Dragon Ball za darmo do sprawdzenia. Ostatnie dzieło wybitnego artysty

Sand Land za darmo do sprawdzenia. Gra od twórcy Dragon Ball | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Sand Land to nadchodzące action-RPG od Square Enix. Wśród kluczowych członków zespołu znajdziemy tu Akirę Toriyamę, legendarnego artystę.

Od pierwszych zapowiedzi i pokazów Sand Land wydawało się czyś w stylu nowej wersji Dragon Ball. Postacie są bardzo podobne, zachowany jest kultowy styl graficzny, a do tego przecież za projekt świata i bohaterów odpowiada tu Akira Toriyama – legendarny twórca Dragon Balla, który niestety niedawno zmarł.

Sand Land – za darmo do sprawdzenia

Jest to więc jedno z ostatnich dzieł uznanego mangaki. Square Enix obiecuje po swojej nowej grze naprawdę wiele i wszyscy trzymamy kciuki za to, aby się udało. Nie musimy się jednak stresować i niepokoić przed premierą, bo już teraz każdy ogra ten tytuł za darmo.

Fabularnie trafimy do fantastycznego świata pustynnego, w którym żyją ludzie i demony. Wszyscy jednak odczuwają skutki braku wody, przez co dochodzi do konfliktów. My, jako gracze, wcielimy się w szereg różnych postaci, a sama rozgrywka skupia się przede wszystkim na kreowaniu różnorodnych pojazdów, przypominających nieco “mad maxową” wersję mechów.

Strzeż się licznych zagrożeń: dotarcie do źródła nie będzie łatwe, gdyż po drodze napotkasz bandytów, dzikie zwierzęta i armię królewską! Użyj wyczucia i wyobraźni, aby opracowywać czołgi i inne pojazdy, które pomogą ci przebyć tę ogromną krainę – do dyspozycji będziesz mieć wiele różnych kombinacji części.

– czytamy w opisie gry

Square Enix wydało już demo za darmo do sprawdzenia. Aby je pobrać, wystarczy udać się na kartę gry na platformie Steam.

Premiera gry w wersji PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S i XOne została zaplanowana na 26 kwietnia 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie