Saints Row - grafika z postacią

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Saints Row mocno opóźniona. Znamy nową datę, nie oczekujcie zmian w grze

Jeśli chcieliście zagrać w Saints Row od razu na premierę, poczekacie kilka miesięcy dłużej. Potwierdzono, że gra nie zadebiutuje w lutym przyszłego roku.

Na nową odsłonę szalonej serii przyjdzie nam poczekać aż do 23 sierpnia 2022 roku. Deweloperzy jako powód opóźnienia podają chęć dopracowania gry i sprostania oczekiwaniom graczy. Pandemia wpłynęła na proces twórczy Volition i w efekcie wymagany jest dodatkowy czas na poprawki. Nie ma co liczyć na zmiany w rozgrywce.

Naszym priorytetem jest stworzenie najlepszej gry z serii Saints Row i gdybyśmy wydali ją w pierwotnym terminie, nie spełniałaby standardów, które sami sobie wyznaczyliśmy, których oczekujecie i na które zasługujecie. Zespół potrzebuje po prostu więcej czasu (…). Wprowadzamy pewne poprawki i nie szykujemy zbyt wielu zmian w grze poza ogólną poprawą jakości i dopracowaniem.

– poinformowali deweloperzy na stronie gry

Dodatkowo możliwe, że Saints Row spóźni się z jeszcze innego powodu. W lutym przyszłego roku mają ukazać się też takie głośne produkcje jak Elden Ring, Dying Light 2 i Horizon Forbidden West. Wydanie gry w tym samym terminie mogłoby mocno osłabić sprzedaż nowych przygód Świętych.

Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Nasz zbiór informacji o grze znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%