Premiera Saints Row mocno opóźniona. Znamy nową datę, nie oczekujcie zmian w grze

Nowe Saints Row nie zastąpi nam GTA VI. Krytycy bezlitośni w swoich ocenach
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli chcieliście zagrać w Saints Row od razu na premierę, poczekacie kilka miesięcy dłużej. Potwierdzono, że gra nie zadebiutuje w lutym przyszłego roku.

Na nową odsłonę szalonej serii przyjdzie nam poczekać aż do 23 sierpnia 2022 roku. Deweloperzy jako powód opóźnienia podają chęć dopracowania gry i sprostania oczekiwaniom graczy. Pandemia wpłynęła na proces twórczy Volition i w efekcie wymagany jest dodatkowy czas na poprawki. Nie ma co liczyć na zmiany w rozgrywce.

Naszym priorytetem jest stworzenie najlepszej gry z serii Saints Row i gdybyśmy wydali ją w pierwotnym terminie, nie spełniałaby standardów, które sami sobie wyznaczyliśmy, których oczekujecie i na które zasługujecie. Zespół potrzebuje po prostu więcej czasu (…). Wprowadzamy pewne poprawki i nie szykujemy zbyt wielu zmian w grze poza ogólną poprawą jakości i dopracowaniem.

– poinformowali deweloperzy na stronie gry

Dodatkowo możliwe, że Saints Row spóźni się z jeszcze innego powodu. W lutym przyszłego roku mają ukazać się też takie głośne produkcje jak Elden Ring, Dying Light 2 i Horizon Forbidden West. Wydanie gry w tym samym terminie mogłoby mocno osłabić sprzedaż nowych przygód Świętych.

Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Nasz zbiór informacji o grze znajdziecie w tym artykule.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie