Rywalizacja Polska kontra Niemcy w Armored Warfare

Obsidian Entertainment i My.com organizują spore wydarzenie.

Od 16 lutego aż do 6 marca wszyscy gracze na europejskich i północnoamerykańskich serwerach będą mogli dołączyć do jednej z dwóch jednostek najemników w poszukiwaniu chwały i bogactwa – White Lancers pod dowództwem sprytnego byłego pułkownika Jacka Kowalskiego lub Hellhounds, dowodzonych przez bezwzględnego Hansa Kriegera. Zwycięska strona nie tylko udowodni swoją przewagę, ale zgarnie także rewelacyjne nagrody.

Wydarzenie zostanie podzielone na trzy rundy, każda potrwa około tygodnia. W trakcie trwania rundy drużyny najemników będą zdobywać reputacje, a jej suma będzie wyświetlana na stronie Armored Warfare. Należy pamiętać, że liczy się czysta reputacja, czas premium nie ma wpływu na wyniki. Pod koniec 1. i 2. rundy wyniki będą podliczane, a strona z większą ilością punktów wygra rundę. Poziom reputacji zostanie zresetowany przed każdą z rund. Strona, która jako pierwsza wygra dwie rundy, zostaje zwycięzcą eventu. Ponadto:


  • Wszyscy członkowie zwycięskiej drużyny, którzy zarejestrowali się jako uczestnicy eventu, otrzymają 7 dni premium.
  • Członkowie drużyny przegranych, którzy zarejestrowali się jako uczestnicy eventu, otrzymają 3 dni premium.
  • 100 najaktywniejszych graczy z każdej drużyny otrzyma pod koniec kampanii 1500 złota do własnej kieszeni.

Po zapisaniu się do jednego z oddziałów nie będzie możliwości zmiany decyzji. Zapisy na: https://aw.my.com/pl/mercenary-showdown.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet