Rusza profesjonalna liga Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Zbierajcie ekipę i walczcie o nagrody. Pula 100 tysięcy dolarów do zgarnięcia.

Ubisoft zapowiedziało utworzenie Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Pro League, która startuje w marcu tego roku. Wydawca gry jest mocno nastawiony na rywalizację profesjonalistów w sieci i już wcześniej zapowiadał, że postara się, aby gra była rozwijała się w kierunku turniejowym. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Pro League rozpocznie się 4 marca w katowickim spodku podczas finałów Intel Extreme Masters. Jak dostać się do turnieju? Szczegóły poniżej.

Ubisoft zapowiada, że turnieje będą organizowane cyklicznie:


Od marca 2016 roku najlepsze drużyny z Ameryki Północnej i Europy będą zapraszane do udziału w Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League. Do ligi trafi 8 najlepszych drużyn z każdego regionu i rozpocznie walkę o punkty w sezonie, trwającym 7 tygodni. Dwie najlepsze drużyny z każdego regionu będą miały szansę polecieć na finał sezonu, będący jego zwieńczeniem. Tutaj każdy region spotka najlepszych przeciwników z innych stron świata, a drużyny walczyć będą o tytuł mistrza sezonu Pro League.

Pula nagród to 100 tysięcy dolarów – podział pomiędzy drużynami walczącymi w Finałach Sezonowych na Xbox One oraz PC.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Pro League otwarta jest dla wszystkich graczy, którzy ukończyli 18 lat i którzy grają na platformie Xbox One lub PC.

  • Opcja 1: Bądź na szczycie miesięcznego rankingu Go4R6 22 Lutego na serwerach w Europie i Ameryce Północnej na Xbox One oraz PC
  • Opcja 2: Weź udział w lokalnych zawodach, mających dostęp do Pro League

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

23 Shares
Share23
+1
Tweet