Rogue Company – sieciowa strzelanka twórców Smite i Paladins na pierwszym gameplayu [WIDEO]

Hi-Rez Studios i First Watch Games opublikowały pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę w Rouge Company. Tytuł będzie stawiać na szybką akcję.

Nowy projekt twórców Smite i Paladins: Champions of the Realm został zapowiedziany wczesną jesienią 2019. Wtedy dowiedzieliśmy się, że Rouge Company będzie sieciową strzelanką, która zaoferuje opcję cross-play, umożliwiającą wspólną zabawę pecetowcom i posiadaczom konsol.

“Jesteśmy trochę zmęczeni dojrzałymi shooterami, które są aż zanadto poważne. Rogue Company łączy nowoczesne uniwersum w stylu wysokim z akcją i rozgrywką taktyczną. Testerzy wersji alfa uwielbiają tę produkcję. Nie możemy się doczekać, by powitać w naszym projekcie większą liczbę graczy”, powiedział producent wykonawczy gry Chris Larson.

Na materiale od twórców widać, że RC będzie mieć całkiem miłą dla oka – choć na pewno nie oszałamiającą – oprawę wizualną i zaoferuje bogaty wybór postaci i przede wszystkim wartką akcję, którą będziemy obserwować w widoku TPP.

Rogue Company ma ukazać się jeszcze w tym roku. Gra trafi na blaszaki, PS4, Xboksa One i Nintendo Switch. Pecetowa wersja tytułu będzie dostępna wyłącznie poprzez Epic Games Store.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.