Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Moon Chronicles na 3DS-a doczekał się pierwszego zwiastuna

Studio Renegade Kid uraczyło nas w końcu trailerem klimatycznego shootera, który zmierza na konsolkę Nintendo.

Blisko minutowy zwiastun prowadzi nas w mroczne labirynty, które ciągną się kilometrami we wnętrzu Księżyca. Mamy również okazję zobaczyć jedną z kreatur do odstrzelenia.

Przypominamy, że Moon Chronicles to odświeżony FPS z wcześniejszej generacji handhelda Nintendo. Oprócz poprawionej grafiki dostaniemy 60 klatek na sekundę oraz – co najważniejsze – wsparcie dla przystawki Circle Pad Pro. Dla nie3DSowiczów wyjaśnię, że dodaje ona do konsolki drugiego analoga, co znacznie ułatwia sterowanie.

Moon Chronicles to klasyczny przedstawiciel gatunku FPS, którego na 3DS-ie tak nam brakuje

Premiera shootera zapowiadana jest najpóźniej na kwiecień, a dokładniej – debiut pierwszego z czterech epizodów, na które gra została podzielona. Kolejne części mają lądować na rynku w ciągu roku. Każda z nich, wzorem telewizyjnych seriali, ma mieć mocne zakończenie. Na szczęście nie jest to jedynie sposób na wyciągnięcie od nas kasy. Za wszystkie części zapłacimy bowiem około 46 zł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się