Moon Chronicles na 3DS-a doczekał się pierwszego zwiastuna

Moon Chronicles na 3DS-a doczekał się pierwszego zwiastuna
Newsy
moon-chroniclecStudio Renegade Kid uraczyło nas w końcu trailerem klimatycznego shootera, który zmierza na konsolkę Nintendo.
Blisko minutowy zwiastun prowadzi nas w mroczne labirynty, które ciągną się kilometrami we wnętrzu Księżyca. Mamy również okazję zobaczyć jedną z kreatur do odstrzelenia. Przypominamy, że Moon Chronicles to odświeżony FPS z wcześniejszej generacji handhelda Nintendo. Oprócz poprawionej grafiki dostaniemy 60 klatek na sekundę oraz - co najważniejsze - wsparcie dla przystawki Circle Pad Pro. Dla nie3DSowiczów wyjaśnię, że dodaje ona do konsolki drugiego analoga, co znacznie ułatwia sterowanie.

Moon Chronicles to klasyczny przedstawiciel gatunku FPS, którego na 3DS-ie tak nam brakuje

Premiera shootera zapowiadana jest najpóźniej na kwiecień, a dokładniej - debiut pierwszego z czterech epizodów, na które gra została podzielona. Kolejne części mają lądować na rynku w ciągu roku. Każda z nich, wzorem telewizyjnych seriali, ma mieć mocne zakończenie. Na szczęście nie jest to jedynie sposób na wyciągnięcie od nas kasy. Za wszystkie części zapłacimy bowiem około 46 zł.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie