Boundary to kosmiczny FPS, w którym nie ma grawitacji. Zobaczcie gameplay [WIDEO]

Boundary to kosmiczny FPS, w którym nie ma grawitacji. Zobaczcie gameplay [WIDEO]
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo

Niezależne chińskie studio o uroczej nazwie Surgical Scalpels zapowiedziało Boundary – nietypową sieciową strzelaninę, w której nie obowiązują prawa grawitacji. Tytuł wyląduje na półkach sklepowych jeszcze w tym roku.

Boundary to taktyczny shooter z widokiem pierwszoosobowym, którego akcja rozgrywa się w kosmosie. Wcielimy się w jednego z Astroperatorów i będziemy walczyć o przetrwanie z innymi graczami. Wraz z zapowiedzią gry do sieci trafił jej pierwszy zwiastun.

Z filmiku wynika, że produkcja będzie oferowała dynamiczną rozgrywkę – ale to nie wszystko, co Boundary ma do zaoferowania. Cechą, która niewątpliwie odróżni ten tytuł od innych FPS-ów, jest to, że na pewno przy nim odlecimy – i to dosłownie. Akcja Boundary wprowadzi nas w stan nieważkości: będziemy fruwać po przestrzeni kosmicznej, a przy okazji używać broni (zarówno tej tradycyjnej, jak i nieco bardziej wyszukanej, bo futurystycznej), by pokonać wrogów.

Jak zapewniają twórcy, Boundary ma nie być bezmyślną strzelanką – tytuł zmusi gracza do szybkiego i intensywnego kombinowania. Kluczową rolę ma tu pełnić nasze otoczenie – przemyślne wykorzystanie latających po ekranie odpadów jako tarczy będzie mogło przesądzić o wyniku gry.

Produkcja zadebiutuje jeszcze w 2020. Surgical Scalpels zapewnia, że jego shooter jest już prawie ukończony i czekają go tylko finalne szlify. Boundary trafi zarówno na blaszaki, jak i PS4. Kto wie, być może będzie to jeden z ciekawszych FPS-ów bieżącego roku.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie