Spin-off Gry o tron oczami George’a R.R. Martina: „Targaryenowie są w dobrych rękach”

kadr z serialu Ród smoka
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

George R.R. Martin widział już pierwszy odcinek nadchodzącego spin-offu Gry o tron. Ród smoka zapowiada się według niego naprawdę dobrze.

Wcześniej otrzymaliśmy już zwiastun produkcji, dziś natomiast mamy najlepszą zapowiedź, jaka mogła się przytrafić. Pisarz, na twórczości którego oparto oba seriale, jest zachwycony spin-offem i przekonany, że widzom również się on sposoba:

„Widziałem wstępną wersję pierwszego odcinka. Podobał mi się. Jest mroczny, potężny, ekspresywny… To właśnie lubię w fantasy. […] Myślę, że Targaryenowie są w dobrych rękach. Warto na to czekać. Sądzę, że się nie zawiedziecie.”

– napisał Martin na swoim blogu.

Spin-off Gry o tron, czyli właśnie Ród smoka, ma opowiadać o początkach Targaryenów i ich walki o władzę. Akcja będzie się rozgrywać ok. 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu. Fabułę oparto na powieści Ogień i krew George’a R.R. Martina. W produkcji pojawią się m.in. Paddy Considine, Olivia Cooke, a także Matt Smith. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, lecz serial ma zadebiutować w 2022 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie