kontroler do konsoli od Roberta Lewandowskiego
0 komentarzy

Kontrolery do Xbox i PlayStation od Roberta Lewandowskiego. Cena jest zaporowa

Robert Lewandowski nie przestaje zaskakiwać fanów. Tym razem postanowił nawiązać współpracę z firmą Aimcontrollers i wypuścił specjalne kontrolery do Xbox oraz PlayStation.

Ale ta cena… zwala z nóg.

Robert Lewandowski sprzedaje pady

Kapitan reprezentacji Polski postanowił wejść w kolejny biznes i tym razem (ponownie zresztą) związany jest on z branżą gier wideo. Nie da się ukryć, że fani polskiego piłkarza są w stanie sporo zainwestować w różnego rodzaju akcesoria nim sygnowane. Nowe pady do PlayStation oraz Xbox dają im ku temu świetną okazję.

Firma Aimcontrollers zajmuje się sprzedażą personalizowanych kontrolerów do konsol. W ich ofercie znajdziemy sporo różnych wzorów do różnych konsol oraz PC. Tym razem możemy nabyć specjalne pady sygnowane „Lewym”. Nie robą może jakiegoś większego szału, ale wedle zapewnień producenta powinny nam pomóc w wygrywaniu kolejnych meczów.

Wspólnie z Robertem Lewandowskim chcemy zaproponować fanom futbolu na całym świecie wyjątkowy kontroler, który dostarczy niesamowitych wrażeń w czasie gry, jak również pozwoli im osiągać lepsze wyniki podczas rozgrywek e-sportowych.

Zapewnia producent

Nowe kontrolery są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-czerwonym i czarno-czarnym. Modele pasują do konsoli PlayStation, jak i Xbox. Jeżeli chodzi o wzór – znajdziemy tam szereg oznaczeń, logo „RL9” i motto „Never stop dreaming”. Wygląda fajnie? To świetnie, ale… cena zwali Was z nóg.

Za pada do Xbox w wersji podstawowej zapłacimy 219 euro (około 1 tys. zł), do PS5 kosztuje on już 249 euro (około 1 130 zł), natomiast wersja „Higher Pro” dla Xbox wyceniona została na 279 euro (około 1 270 zł), a dla PS5 – 319 euro (prawie 1 500 zł). To sporo, zwłaszcza że zestaw PS5 + kontroler + (nierzadko) gra da się znaleźć w okolicach 3 tys. zł… Połowa tej ceny na jednego pada jawi się na dość wymagający warunek potrzebny do spełnienia, aby stać się jego posiadaczem.

Główne zdjęcie: Instagram/Aimcontrollers

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się