Szykujcie sporo miejsca w PS5 na Rise of the Ronin. Kiedy pobierzemy grę?

Rise of the Ronin prawie jak Ghost of Tsushima 2. Exclusive na PS5
Newsy PS5

Wedle najnowszych informacji, Rise of the Ronin na PS5 będzie zajmować sporo miejsca. Na szczęście mamy jeszcze czas, aby zwolnić miejsce.

Team Ninja przygotowuje jedną z największych premier ekskluzywnych na PS5 w tym roku. RotR zapowiada się wybornie i nie to nie tylko dlatego, że powstaje z myślą o dorosłych graczach. Tytuł wyraźnie czerpie inspiracje z poprzednich gier studia, a także choćby z Ghost of Tsushima. To chyba wystarczy, aby zainteresować fanów takich klimatów.

Konto PlayStation Game Size na Twitterze podzieliło się najnowszymi informacjami dotyczącymi miejsca, jakie na dysku będzie potrzebowała gra od Team Ninja. Niestety, trochę to sporo, ale dziś raczej nie jest to nawet liczba, która powoduje jakiś szczególny szok. Wygląda na to, że Rise of the Ronin wymaga aż 96,343 GB wolnej przestrzeni dyskowej na PS5.

Co ciekawe, będziecie mogli pobrać tytuł wcześniej. Jeśli macie słabe lub po prostu wolne łącze, bez problemu zaczniecie pre-load od 15 marca. Tytuł na rynku debiutuje 22 marca, a pliki staną się już dostępne od północy. To zawsze ułatwienie dla części graczy, więc nie powinniście przejmować się tym, że pół dnia premiery będziecie musieli pobierać pliki. Miejmy tylko nadzieję, że produkcja okaże się godna oczekiwania i będzie dumnie reprezentować tegoroczny line-up gier PlayStation.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie