Kolejny hit z PS5 praktycznie pewny na PC. Nowe poszlaki potwierdzają istnienie konwersji

Returnal na PC praktycznie potwierdzony przez dwie nowe poszlaki
Newsy PC

Returnal, czyli wielki startowy hit z PS5 może ostatecznie trafić na PC i to jest już niemal pewne. Dwa nowe źródła potwierdzają istnienie nowej wersji.

Housemarque pracuje nad swoją kolejną grą i zaskakująco długo wspiera Returnal, a sam hit może zostać przeniesiony na PC. Najpierw pojawiły się wzmianki w plikach Steam. Jakiś czas później dostaliśmy zrzuty ekranu, które pochodzą z wersji na blaszaki. Jasne, można zawsze bezpiecznie założyć, że to wszystko jest jakąś pomyłką lub zbiegiem okoliczności, ale dwie kolejne poszlaki praktycznie potwierdzają istnienie gry.

Jeden z analityków z popularnego Digital Foundry potwierdził, że widział grę w akcji. Na forum ResetEra użytkownicy zaczęli debatować nad nowymi informacjami z bazy danych Steam. Pewien internauta stwierdził, że nie wydaje mu się, aby Returnal mógł faktycznie pojawić się na PC. W odpowiedzi od wspomnianego analityka usłyszał jedynie, że ten „dosłownie widział grę w akcji na PC”. No cóż, to brzmi praktycznie jak potwierdzenie konwersji.

Odpowiedź analityka dotyczyła wątku, w którym uważny internauta donosi o kolejnym odkryciu z plikach platformy Valve. Okazuje się, że baza danych została niedawno zaktualizowana, w tym pojawiły się nowe poszlaki na temat tajemniczego „projektu Oregon”. Tym, jak pisaliśmy już wcześniej, jest hit od Housemarque. Tytuł najpewniej dostanie pełne wsparcie Steam Deck na premierę.

Na ten moment Sony nie potwierdziło tego, co jest niemal pewne. Wciąż czekamy na premierę Uncharted 4 w wersji na PeCety, a niebawem ukaże się również Marvel’s Spider-Man, który ma oferować (rzekomo) jeszcze lepszą grafikę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie