Poznaliśmy kolejny port z PS5 na PC. Gra wypatrzona w plikach Steam

PlayStation logo i 2 czerwone wykrzykniki
Newsy PC PS5

PlayStation zasugerowało niedawno, że na PC trafią kolejne porty z PS5 i PS4, a już poznaliśmy jeden z nich. W plikach Steam wypatrzono jeden z tytułów ekskluzywnych dla najnowszej konsoli Sony.

Na serwerach platformy Valve pojawiły się dane związane z Returnal od studia Housemarque – zauważa VGC. Wcześniej pliki Steam pozwoliły ujawnić między innymi port God of War, który został zapowiedziany niedługo później.

Tytuł nazwany na Steam „Oregon” ma przypisane tagi „sci-fi”, „female protagonist”, „bullet hell” i „rogue-like”. Co więcej, w paczkach zasobów można wypatrzeć takie słowa jak „Atropos” (planeta, na której dzieje się akcja Returnal) oraz „Tower of Sisyphus” (tryb, który trafił do gry w ostatniej dużej aktualizacji). Plik wykonywalny omawianej produkcji nosi nazwę „Tourist”, co również pasuje do Returnal.

Returnal jest też tytułem, który pojawił się w wielkim przecieku z serwerów firmy NVIDIA. Ujawnione dane wskazywały, że na komputerach pojawią się też takie gry jak Ghost of Tsushima, Sackboy: A Big Adventure, Demon’s Souls oraz God of War. Produkcja Housemarque jest więc drugim po przygodach Kratosa portem z przecieku, który możemy uznać za potwierdzony.

Choć wydanie Returnal na PC zdaje się być pewniakiem, i tak warto zaczekać na oficjalne ogłoszenie PlayStation. Wydawca powinien ujawnić różnice między wersjami na PS5 i PC, a także datę premiery, która na ten moment jest tajemnicą.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie