Returnal: Ascension już wyszło. Darmowa aktualizacja to sporo nowej zawartości

Aktualizacja Returnal 2.0 - bohaterka stoi naprzeciwko dwóch ogromnych kosmitów
PS5

Znamy szczegóły najnowszej aktualizacji do Returnal. Dodano zapowiadany od jakiegoś czasu dodatek Ascension oraz wprowadzono co-opa!

Fani mogą liczyć na mnóstwo godzin dodatkowej zabawy.

Returnal: Ascension już wyszło

Mroczny „rogal” od Housemarque okazał się świetnym tytułem startowym na PS5. Mało kto spodziewał się jednak takiego wsparcia po premierze. Twórcy zaskoczyli nas, zapowiadając darmowe rozszerzenie Ascension. I właśnie wczoraj, tj. 22 marca 2022 roku, stosowna aktualizacja stała się dostępna.

Aktualizacja wprowadziła rozszerzenie zatytułowane Ascension. Bodaj główną nowością jest tutaj zupełnie nowy tryb kooperacji. Wraz z jednym przyjacielem możemy teraz wspólnie mierzyć się z kosmicznymi maszkarami. Spokojnie – deweloperzy obiecują, że wyzwanie wcale nie będzie mniejsze, choć z pewnością będzie nam raźniej.

Twórcy zapewniają, że wyzwanie nie będzie wcale łatwiejsze, a zdecydowano się na wiele nowych zabiegów. Dzięki temu fani gry w nowym trybie odnajdą się bez problemu, ale stopniowo będą odkrywać kolejne nowości. Intrygującą dodatkiem jest m.in. możliwość wskrzeszania poległych graczy. Dokonujemy tego bowiem, poświęcając część naszego własnego życia.

Co-op to nie wszystko. Miłośnicy rozgrywki w pojedynkę mogą liczyć na nowy tryb Wieży Syzyfa. To specjalny tryb, w którym będziemy poznawać kolejne szczegóły historii i sekrety, pnąc się ku kolejnym szczeblom wyzwań. Nie powinniśmy więc martwić się, że nie będzie co robić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie