Dwie kolejne gry PlayStation trafią na PC. Wyciekły zrzuty ekranu

PlayStation Studios - grafika
Newsy PC PS4 PS5

Dopiero co zapowiedziano, że Marvel’s Spider-Man otrzyma wersję na PC, a już możemy być praktycznie pewni, że kolejne tytuły PlayStation trafią na komputery osobiste. Wyciekły zrzuty ekranu z dwóch portów.

W sieci pojawiły się materiały prezentujące menu opcji PC z Returnal oraz Sackboy: A Big Adventure. Obie konwersje nie zostały oficjalnie zapowiedziane przez Sony, ale zrzuty ekranu wyglądają na autentyczne – oczywiście nie możemy też w tej chwili wykluczać, że to bardzo dobrze wykonane fałszywki.

Oba tytuły wyciekły do sieci już wcześniej za pośrednictwem plików ukrytych na platformie Steam. Dane nawiązujące do Returnal zostały odnalezione stosunkowo niedawno, a te mające należeć do Sackboy: A Big Adventure widnieją w bazie platformy Valve już od dłuższego czasu.

Warto wspomnieć, że obie gry pojawiły się również w wielkim przecieku z serwerów firmy NVIDIA. Porty omawianych tytułów figurowały obok takich produkcji jak Horizon Forbidden West, Demon’s Souls czy Ghost of Tsushima. Nie wiadomo, czy wszystkie produkcje z przecieku faktycznie trafią na komputery osobiste.

Pamiętajcie, że warto wstrzymać się z ekscytacją do chwili zapowiedzi portów obu gier na PC. Dopóki PlayStation oficjalnie ogłosi, że tytuły te faktycznie trafią na komputery, plany wydawcy mogą ulec zmianie. Myślę jednak, że wydanie tych pozycji na PC (niezależnie od autentyczności przecieków) jest jedynie kwestią czasu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie