Resident Evil Village - wiedźma

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Szykuj się! Oto godziny premiery Resident Evil Village w Polsce

Już dziś w nocy zadebiutuje Resident Evil Village. Gracze szykują się do premiery i poznaliśmy konkretne godziny odblokowania produkcji. Co ciekawe, terminy nieco się różnią zależnie od wersji gry.

Na ten dzień czekał chyba każdy fan horroru i serii Resident Evil. Village w końcu debiutuje i graczom będzie dane zanurzyć się w mrocznej wiosce wypełnionej wilkołakami i innymi maszkarami. Pierwsze recenzje zwiastują hit i już 7 maja każdy będzie mógł zapoznać się z grą. Co ciekawe, godzina premiery zależy od platformy, na której gramy.

W PlayStation Store możemy przeczytać, że gra stanie się dostępna od razu po północy. Jeśli złożyliście preorder, możecie już pobrać grę, aby odpalić ją od razu po premierze.

Na konsolach Xbox zagramy nieco później. Microsoft podaje, że Resident Evil Village odblokuje się dopiero o godzinie 2:00 w nocy. Na szczęście i w tym przypadku możliwe jest przedpremierowe pobranie gry.

Gracze PeCetowi na razie pozostaną w niepewności. W momencie publikacji tej wiadomości, na platformie Valve nie ma żadnej wzmianki o konkretnej godzinie premiery gry. Najpewniej odbędzie się ona równo o północy, aczkolwiek nie jest to nic pewnego. Niestety, na PC nie ma też możliwości wcześniejszego zainstalowania tytułu.

Teraz musimy tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Village już za kilkanaście godzin zagości na ekranach naszych komputerów i konsol.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się