Resident Evil Village - wiedźma

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil Village – Capcom pokazał nowe potwory. Groza pełną parą

Capcom zaprezentował graczom nowych, świetnych przeciwników z Resident Evil Village. Potwory prezentują się naprawdę przerażająco.

Nowa odsłona Resident Evil zapowiada się naprawdę doskonale. Zmiana klimatu na jeszcze bardziej ponury i przytłaczający oraz powrót znanych bohaterów sugerują, że będzie to naprawdę wyśmienity horror.

Póki co Capcom nie opublikował zbyt wielu nowych informacji o grze, ale niedawny przeciek zapewnił nam rzut oka na kilka istotnych elementów wioski. Tym razem jednak producent Resient Evil Village postanowił podzielić się nowościami bardziej oficjalnie. Poniżej możecie zobaczyć galerię prezentującą nowych przeciwników i lokację dostępną w grze.

Dodatkowo Peter Fabiano – producent Village – wypowiedział się o grze.

Nie możemy się doczekać momentu, kiedy fani doświadczą RE Village, kiedy trafi w ich ręce 2021 roku. Czujemy, że to akumulacja najlepszych elementów gier z serii z ostatnich 25 lat, ze wszystkim, co fani pokochali. (…). Mamy nadzieję, że miłośnikom serii spodoba się eksploracja opuszczonej, pokrytej śniegiem wioski, w której rozgrywa się akcja produkcji i gdzie czekają na nich nowi przeciwnicy.

-Peter Fabiano dla IGN

Zanosi się na to, że nowy Resident Evil dorówna lub nawet przebije RE7. Pierwsze zapowiedzi są bardzo obiecujące, a już wkrótce powinniśmy otrzymać nieco więcej informacji o samej rozgrywce.

Village ma zadebiutować w 2021 roku, więc niedługo powinna ruszyć bardziej zaawansowana akcja promocji tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się