Resident Evil Village czasy ładowania na PS4 i PS5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil Village – przeciwnicy wyciekli do sieci. To będzie mocny horror

Wygląda na to, że Capcom nie upilnowało plików Resident Evil Village. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu prezentujące przerażające stwory z gry.

Najnowsza odsłona serii Resident Evil idzie wytyczonym przez „siódemkę” szlakiem. Gra ponownie stawia na bardziej kameralną, klimatyczną przygodę, która zmienia założenia swoich poprzedników.

Village zapowiada się doskonale, choć graczy nieco boli fakt, że wciąż nie otrzymaliśmy potwierdzenia daty premiery. Capcom najprawdopodobniej przygotowuje swoją produkcję zarówno na starszą jak i nową generację, co nieco wydłuża proces produkcji.

Na szczęście fani cyklu co rusz otrzymują nowe informacje o grze, więc na brak dodatkowych ciekawostek nie można narzekać. Tym razem jednak źródłem nowych danych nie jest wydawca tytułu, a anonimowe źródło. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu z wczesnej wersji gry. Najprawdopodobniej pochodzą one z listopadowego przecieku z Capcom.

Na obrazkach możemy zobaczyć kilku naprawdę mrożących krew w żyłach przeciwników i parę istotnych scen z gry. Tych drugich pozwoliliśmy sobie nie zamieszczać, aby nie psuć zabawy osobom wrażliwym na ewentualne, małe spoilery.

Materiały zwiastują, że Capcom znów odchodzi od formuły typowej przygody z zombie i przygotowuje grę o kultystach i tajemniczych rytuałach. Zalążki tej praktyki mogliśmy już widzieć w siódmej części serii, ale Village jeszcze mocniej ją podkreśla.

Poniżej możecie zobaczyć galerię rzeczonych zrzutów ekranu. Jeśli nie boicie się drobnych spoilerów, to resztę obrazków znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się