Resident Evil Village - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil Village trafiło do pierwszych graczy. Znamy rozmiar premierowej łatki

Pierwsi gracze weszli w posiadanie pudełkowych wydań Resident Evil Village. Dodatkowo w sieci pojawił się rozmiar premierowej aktualizacji.

Nowy Resident wkrótce pojawi się na naszych ekranach. Wydawca udostępnił fanom kolejne wersje demo i cierpliwie wyczekujemy na premierę. Wygląda jednak na to, że niektórzy gracze weszli już w posiadanie nowej gry od Capcom.

Na Twitterze pojawiają się zdjęcia z pudełkiem z grą wersji na PS5. Póki co wiadomo o wycieku gry w Australii, ale niewykluczone, że swój egzemplarz zgarnęli też gracze z innych regionów świata. Rzecz jasna rzeczeni „szczęśliwcy” raczej nie weszli w posiadanie pudeł w do końca uczciwy sposób.

Warto zachować dodatkową czujność, bowiem w sieci mogą krążyć spojlery fabularne. Jeśli planujecie ograć Village na premierę i zależy Wam na historii, lepiej unikajcie wątków poświęconych grze na internetowych forach.

Premierowa aktualizacja Resident Evil Village zaskakuje rozmiarem

O dziwo, Day One Patch do Village nie waży dużo. Jak podaje serwis TwistedVoxel, pierwsza łatka zajmuje niecałe 500 MB. Sama gra również nie przeraża rozmiarem, więc jeśli macie mało wolnego miejsca na swoim komputerze lub konsoli, nie musicie się martwić.

Premierowa aktualizacja zapewne wprowadzi do gry najistotniejsze poprawki. Póki co nie znamy konkretnej listy zmian, ale zapewne więcej konkretów poznamy przed lub w dniu premiery gry.

Village trafi w ręce graczy już 7 maja.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się