Resident Evil Re:Verse to nietypowa gra multiplayer. Fani serii powinni być zainteresowani

0 komentarzy

Capcom zapowiedział grę Resident Evil Re:Verse. Tytuł ten będzie darmowy dla posiadaczy Village i powinien zainteresować największych fanów serii.

Wczorajsza konferencja Resident Evil Showcase przyniosła ze sobą całą masę informacji o najnowszej odsłonie serii. Nie były one jednak jedynym elementem pokazu, wszak Capcom przygotował coś jeszcze. Niedawne plotki o darmowej odsłonie multiplayer, którą mieliśmy ujrzeć wczoraj okazały się prawdziwe.

Posiadacze Village będą mogli bezpłatnie zapoznać się z Resident Evil Re:Verse. Nie jest to tytuł battle royale, jak mogliśmy wyczytać w pierwszych przeciekach, a coś bardziej klasycznego.

Re:Verse (według pierwszej zapowiedzi) zaoferuje standardowy tryb deathmach, który możecie kojarzyć z dowolnej gry wieloosobowej. Szóstka graczy zmierzy się ze sobą na różnych mapach i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden, istotny szczegół.

W grze będziemy mogli wcielić się w wiele ikonicznych postaci, które przewinęły się przez serię na przestrzeni lat. Nie będą to jednak tylko ludzcy protagoniści, ale również wielkie monstra pokroju słynnego Nemesis. Nie wiadomo, czy deathmatch będzie jedynym trybem dostępnym w tytule.

Resident Evil Re:Verse zadebiutuje wraz z Village już 7 maja. Gry trafią na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Posiadacze kopii na PS4 i XOne otrzymają darmową aktualizację dla nowej generacji konsol.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się