Resident Evil Re:Verse nie zostało po cichu anulowane. Premiera już blisko?

Resident Evil Re Verse - dużo dobrych i złych postaci z broniami - grafika promująca tryb
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W lipcu zeszłego roku informowaliśmy o opóźnieniu premiery Resident Evil Re:Verse. Gra ma docelowo ukazać się do końca roku, ale od bardzo dawna nie słyszeliśmy żadnych wieści na jej temat. Wreszcie coś się ruszyło.

Na stronie gry w katalogu PEGI pojawiła się nowa ocena klasyfikacyjna, tym razem związana z wersję gry na platformę Google Stadia. Choć brak wieści o Re:Verse mógł mocno zaniepokoić fanów marki, najwyraźniej nie muszą się oni już obawiać o to, że produkcja została po cichu wyrzucona do kosza.

Obawy o anulowanie Re:Verse wynikały nie tylko z braku wieści, ale też faktu, że tytuł miał kilka sporych problemów w trakcie testów wersji beta. Gracze narzekali na nienajlepszy balans postaci oraz nudę, która dość szybko wkradała się do rozgrywki. Pojawiały się też liczne słowa krytyki dotyczące stabilności serwerów.

Niektórzy twierdzą jednak, że Resident Evil Re:Verse jest lepsze od RE: Resistance, które zadebiutowało wraz z odnowionym RE3. Z gry podobno dało się wykrzesać trochę zabawy, więc być może Capcom dobrze wykorzysta dodatkowy czas na znaczne udoskonalenie rozgrywki i zaserwuje nam dobrą grę.

Opublikowanie kolejnej oceny klasyfikacyjnej jest też sugestią, że prace nad Re:Verse powoli chylą się ku końcowi. Choć nadal nie wiemy, kiedy możemy doczekać się premiery, spodziewałbym się, że wkrótce pojawią się kolejne wieści dotyczące tej produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie