Next-genowe wersje Resident Evil 7, Resident Evil 2, Resident Evil 3 – Capcom szykuje ważne zmiany

Resident evil next-gen Jill Valentine
PS5 Xbox Series

Na konsolach PS5 i Xbox Series pojawią się edycje popularnych gier Resident Evil next-gen. Fani horrorów nie muszą bać się o cenę next-genowych aktualizacji.

Każdy zastanawia się, co dalej z marką Resident Evil. Czy w końcu zobaczymy oficjalną zapowiedź Resident Evil 4 Remake? Póki co Capcom milczy w tej sprawie, ale nie pozostawi swoich fanów zupełnie głodnych niczym zombie. Jeszcze w 2022 odbędzie się premiera kilku poprzednich części gier w wersji next-gen, o których już wcześniej spekulowano.

Jakie zmiany w Resident Evil next-gen?

W oficjalnym ogłoszeniu na profilu twitter, producent poinformował o konkretnych poprawkach dla Resident Evil 7, Resident Evil 2 i Resident Evil 3 w wersji na konsole PS5 i XSX. Dotyczą one nie tylko zmian wizualnych, choć są równie ważne. Różnice w grafice zaobserwujemy dzięki wsparciu dla efektów ray tracing. Każda z gier ma korzystać z systemu dźwięku przestrzennego 3D audio. Dodatkowo twórcy zadbali o wysoką częstotliwość odświeżania obrazu – prawdopodobnie możemy spodziewać się trybu 4K i 60kl/s. I jeszcze coś dla właścicieli PS5, czyli rozgrywka najeżona wibracjami i „efektami specjalnymi”, które zapewni pad DualSense.

Na pewno ucieszy Was, że wszyscy posiadacze w/w gier na PS4 lub Xbox One będą mogli zagrać w next-genowe edycje Resident Evil za darmo. Na wskazanych platformach udostępnione zostaną aktualizacje do każdej z części. Natomiast nie wiadomo jeszcze, ile będzie wynosić cena tradycyjnego wydania w pudełku i na platformach sprzedażowych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie