Kolejne odświeżenia Resident Evil coraz bardziej możliwe. Gracze odnaleźli ciekawy trop

Resident Evil Re Verse - dużo dobrych i złych postaci z broniami - grafika promująca tryb
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze zauważyli ciekawe elementy na stronie Resident Evil. Możliwe, że Capcom szykuje kolejne odświeżenia starszych odsłon serii.

Capcom niedawno uruchomiło nową sekcję na stronie serii, który w całości poświecono historii marki. Znajdziemy tam grafiki koncepcyjne i modele niektórych potworów, jakie napotkamy w grach. Co ciekawe, niektóre z modeli doczekały się znaczących poprawek, na przykład te z RE Outbreak.

Gracze spekulują, że Capcom może szykować odnowione wydanie paru odsłon serii, w tym CODE: Veronica i właśnie Outbreak. Nie chodziłoby jednak o remake, a raczej o mniej zaawansowany remaster. W tym miejscu przypomnę, że Resident Evil Outbreak pojawiło się w wielkim przecieku z firmy NVIDIA, który możemy uznać za bardzo wiarygodny. Zgodnie z przeciekiem, Outbreak miałoby zadebiutować już w marcu. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że daty premier z przecieku z serwerów firmy NVIDIA są zapewne w dużej mierze nieaktualne.

Resident Evil Outbreak to spin-off serii, który charakteryzował się możliwością rozgrywki sieciowej w kooperacji. Choć odświeżanie takiej produkcji zdaje się być nieco dziwne w perspektywie nadchodzącego Re:Verse, może Capcom ma ciekawy pomysł na odświeżenie klasyka. Na razie powyższe teorie to, no właśnie, tylko teorie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie