Premiera oczekiwanego Resident Evil 4 HD Project. Po ośmiu latach w końcu się doczekaliśmy

Resident Evil 4 cover
PC

Resident Evil 4 HD Project to fanowski mod, który znacznie upiększa legendarną pozycję. Teraz każdy może pobrać go zupełnie za darmo!

Leon jeszcze nie był w tak pięknej i ponurej zarazem wiosce.

Resident Evil 4 HD Project dla wszystkich

O specjalnym „projekcie odświeżającym” dla RE4 pisaliśmy już parokrotnie. I muszę przyznać, że za każdym razem nowa modyfikacja zapowiadała się coraz ciekawiej. Niedawno do sieci trafił przydługi zwiastun premierowy, a teraz wybił oczekiwany dzień, czyli dzień premiery.

Fani Cris Morales i Albert Martin już 8 lat temu postanowili odświeżyć jedną z najlepiej ocenianych części serii Capcomu. Ich głównym celem stało się nadanie większej głębi grze poprzez ulepszenie modeli otoczenia, a także poprawienie praktycznie każdej tekstury w grze. Choć jeszcze moda nie odpalałem, na wspomnianym wyżej zwiastunie wygląda to wszystko naprawdę świetnie.

Jeżeli chcecie pobrać moda – musicie udać się pod ten adres. Tam znajdziecie też wszystkie niezbędne informacje oraz instrukcję jego instalacji. Wymagana jest gra RE4 w wersji na Steam i w zasadzie… to tyle.

Twórcy włożyli w modyfikację wiele wysiłku i chyba to właśnie ich poświęcenie imponuje najbardziej. Zdecydowano się m.in. na wyjazd do Hiszpanii i Walii, aby zrobić zdjęcia podobnych obiektów, które Capcom wykorzystywał lata wcześniej. Dlatego właśnie twórcy szczycą się przywiązaniem do detali i oryginalnego wyglądu gry, która teraz jednak prezentuje się po prostu lepiej.

W międzyczasie oczekiwania na pełnoprawny remake warto skłonić się ku powrocie do koszmarnego świata RE4 dzięki najnowszej modyfikacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie