Premierowy zwiastun darmowego Resident Evil 4 HD Project. Gra nigdy nie wyglądała tak dobrze

Resident Evil 4 VR - grafika
PC

Niedługo premiera fanowskiego moda Resident Evil 4 HD Project. Z tej okazji dostaliśmy premierowy zwiastun, który udowadnia, że to najpiękniejsza „czwórka” na jaką aktualnie możemy liczyć.

Choć remake przywitałbym z otwartymi ramionami… nowy mod też styknie. Póki co.

Resident Evil 4 HD Project – od fana dla fanów

Czekaliśmy na ten moment już od wielu, wielu lat. Fanowski projekt odświeżający grafikę powstaje długo, ale ogłoszona jakiś czas temu data premiery okazuje się tą ostateczną. Warto wspomnieć, że modyfikacja zadebiutuje już 2 lutego 2022 roku, więc za chwilę. Z tej okazji dostaliśmy dość długaśny zwiastun.

Fanom marki raczej RE4 nie ma sensu bliżej przedstawiać – to w końcu pokaz geniuszu w całym swoim jestestwie. Jeżeli tak, jak ja jesteście fanami „czwórki”, z pewnością ucieszy Was wiadomość, że pojawi się kolejny argument za powrotem do tego mrocznego świata. Oczywiście nie obraziłbym za pełnoprawny remake, nad którym rzekomo pracuje Capcom, ale HD Project wygląda całkiem imponująco.

Fanom-moderom udało się ulepszyć grafikę w praktycznie każdym aspekcie. Szybki rzut oka na nowy materiał potwierdza, że ładniejszej „czwórki” jeszcze nie widzieliśmy. I, póki Capcom nie zrobi kolejnego ruchu, zapewne przez jakiś czas nie zobaczymy.

HD Project wyglądający niczym remake będzie dostępny do pobrania całkowicie za darmo. Potrzebujemy, rzecz jasna, RE4 w wersji na platformie Steam.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie