Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Resident Evil 3 Remake – fan odświeżył intro z gry z 1999

Remake Resident Evil 3: Nemezis trafi do sklepów już na wiosnę tego roku. Chcąc urozmaicić sobie i innym czas oczekiwania, pewien fan opublikował nową wersję intro z gry.

Użytkownik YouTube’a o pseudonimie MyExcavation stworzył wideo, które rekonstruuje wstęp z oryginalnego RE 3. Filmik łączy materiały z remake’a z oryginalną oprawą dźwiękową i wydarzeniami – widzimy na nim Raccoon City, najemnika UBCS Carlosa Oliveirę, oficera STARS Brada Vickersa i oczywiście główną bohaterkę gry Jill Valentine, stawiających czoła atakowi zombie. Nietrudno tu zauważyć również Nemezisa, który przyjaźnie szczerzy do wszystkich zęby.

Całość obejrzycie poniżej. Dla porównania zamieszczamy również oryginalne intro z 1999.

Remake Resident Evil 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku 2020 – po sporym sukcesie reprodukcji drugiej odsłony serii fani mają nadzieję, że Capcom także i tym razem nie zawiedzie. Tytuł będzie zmodernizowany w porównaniu z oryginalną wersją – twórcy wspomnieli między innymi o zmianach w gameplayu i fabule, ale też wyjawili, że remake zostanie pozbawiony alternatywnych zakończeń. Na początku stycznia pisaliśmy, że gra jest już prawie gotowa i czekają ją jeszcze tylko finalne szlify. Natomiast tutaj prezentujemy garść screenów i trailer z sympatycznym Nemezisem.

Na premierę nowego Resident Evil 3 fani nie muszą długo czekać: tytuł zadebiutuje już 3 kwietnia 2020. Zagramy w niego na PC, Xboksie One i PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%