Problem z pobraniem Resident Evil 3 z PS Plus Extra. Proste rozwiązanie

PS-Plus-Resident-Evil-3
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli jesteś w gronie osób, które mają problem z pobraniem Resident Evil 3 z PS Plus Extra, musisz po prostu skorzystać z właściwego linku.

Wystarczyło kilka minut po udostępnieniu gier z oferty PS Plus Extra na marzec 2024, by w sieci zaczęły pojawiać się wątki dotyczące problemu z Resident Evil 3. Gracze raportują, że nie można pobrać gry. Kiedy chcą to zrobić, widzą przycisk “Upgrade”.

Zaczęto podejrzewać, że jest to kolejna komplikacja związana z licencjami. RE3 posiada przecież bezpłatne demo i zaszły obawy, że kto je kiedyś zainstalował, teraz będzie się zmagał z błędem pobrania pełnej gry z oferty Extra. Na szczęście chodzi o coś zupełnie innego i wystarczy skorzystać z odpowiedniego linka, by przypisać grę do biblioteki i następnie zainstalować.

Jak pobrać Resident Evil 3 z PS Plus Extra?

Okazuje się, że w PS Store znajdziemy osobne karty dla gry Resident Evil 3. Jedna karta jest dedykowana normalnej płatnej wersji, a druga właśnie abonentom PS Plus Extra i Premium. Posiada ona dopisek For PS Plus i właśnie z niej należy skorzystać, chcąc pobrać grę w ramach abonamentu. Oto link prowadzący do wydania tytułu w PS+:

Mamy nadzieję, że tym krótkim wpisem zaoszczędziliśmy Wam stresu i nerwów związanych z pobraniem gry! Jeśli chcecie przejrzeć wszystkie nowości, które dzisiaj trafiły do katalogów Extra i Premium, zapraszamy do tego wpisu. Znajdziecie tam również linki do dodatków za darmo, które ułatwią zabawę w jednej z gier najnowszej oferty na marzec.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PlayStationPlus/comments/1bih9rv/why_cant_i_download_resident_evil_3_remake_even/
https://www.reddit.com/r/PlayStationPlus/comments/1bigvdz/cant_download_resident_evil_3_says_i_need_to/
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0102-PPSA03953_00-BH3B000000000003

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie