Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake vs oryginał z PS One. Porównanie grafiki i gameplay z Gamescom 2018

Targi Gamescom 2018 przyniosły ze sobą kolejne fragmenty rozgrywki z Resident Evil 2 Remake. Możemy spojrzeć m.in. na Claire Redfield w akcji i ciekawe porównanie, które pokazuje przepaść dzielącą nadchodzący tytuł od oryginału.

Fani zombiaczej serii od Capcom dostaną na początku przyszłego roku kolejnego kotleta, lecz w tym przypadku nie ma co narzekać, a wręcz się cieszyć. Deweloperzy postanowili totalnie odświeżyć drugą odsłonę gry, uważaną przez wielu graczy za jedną z najlepszych.

Podczas targów Gamescom 2018 zaprezentowano gameplay z Claire Redfield, a YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił jeszcze raz sprawdzić (pierwsze porównanie znajdziecie tutaj), jak bardzo odświeżona zostanie gra względem oryginału z 1998 roku.

Wiadomo, że różnica jest ogromna, lecz warto zobaczyć to na własne oczy. Zaraz pod porównaniem zobaczycie gameplay, który posłużył do przygotowania porównania grafiki.

Data premiery Resident Evil 2 Remake została zaplanowana na 25 stycznia 2019 roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%