Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake vs Oryginał z PSX-a. Jest też gameplay z PS4!

Jedną z niewątpliwych i miłych niespodzianek targów E3 2018 była prezentacja Resident Evil 2 Remake. Fani uniwersum już zacierają ręce, a my po pierwszym zwiastunie oglądamy porównanie grafiki oraz gameplay.

Konferencja Sony na E3 2018 obfitowała w nowości. Zobaczyliśmy na niej również ciekawego kotleta, którego na życzenie wielu graczy odgrzewa i przyprawia do smaku Capcom. Mowa oczywiście o Resident Evil 2 Remake!

Resident Evil 2 Remake – data premiery na PC, PS4 i Xbox One

Zanim przejdziemy jednak do oglądania, musimy podkreślić, że Resident Evil 2 Remake pojawi się nie tylko na PlayStation 4, lecz również na PC oraz Xbox One. Gra była prezentowana na konferencji Sony, więc mowa była jedynie o PS4. Capcom potwierdził jednak pozostałe dwie platformy.

Data premiery na wszystkich sprzętach jest taka sama. Kultową produkcję w nowych szatach ogramy 25 stycznia 2019 roku. No właśnie, jak prezentują się nowe szaty?

Resident Evil 2 Remake vs Oryginał z PSX-a. Porównanie grafiki

Remake drugiej części Resident Evil powstaje na tym samym silniku, na którym śmiga Resident Evil 7, zatem możemy liczyć na wysokie doznania wizualne. Nie trzeba dodawać, że różnica między oryginałem a nadchodzącym kotletem jest kolosalna. Nie ma to jednak jak zobaczyć na własne oczy!

Stosownego porównania Resident Evil 2 Remake z oryginałem zarejestrowanym na PS One dokonał niezawodny YouYube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Zapraszamy do oglądania, a zaraz pod nim zobaczycie dłuższy fragment gameplay’u z remake’a, który hula na PlayStation 4.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%