Remake Need for Speed: Most Wanted pojawił się w usuniętym tweecie

Need-for-Speed-Most-Wanted
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wygląda na to, że odsłona Need for Speed: Most Wanted z 2005 roku doczeka się odświeżonej wersji. I to już w przyszłym roku.

Choć Electronic Arts nie ujawnił żadnych wieści o potencjalnym nadjechaniu NfS: Most Wanted Remake, niespodzianka została widocznie zepsuta. O nadchodzącej wersji napisała na Twitterze aktorka głosowa Simone Bailly. Wcielała się ona w partnerkę sierżanta Crossa w grze z 2005 roku.

Niestety tweet został już usunięty z konta aktorki, lecz można go odnaleźć w odpowiedziach do tweeta. O ile jest prawdziwy, jego treść nie pozostawia wątpliwości:

Need for Speed: Most Wanted Remake zostanie wydany w 2024 roku. Polub i skomentuj, jeśli chcesz zobaczyć, jak Cross (Dean McKenzie) i jego partner (Simone Bailly) polują na najbardziej poszukiwanych.

Choć istnieją dwie gry z tytułem NfS: Most Wanted, Simone Bailly udzieliła się jedynie w tym z 2005 roku, który zadebiutował wówczas m.in. na PlayStation 2 oraz Xbox 360.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie