Za darmo nowe wyścigi do sprawdzenia. Dla fanów NFS: Underground

Night-Runners-Prolog
Newsy PC

Underground to dla wielu graczy najlepsza odsłona serii Need for Speed, która niestety nie doczekała się wznowienia. Jeśli tęsknisz za podobnymi klimatami, wypróbuj Night-Runners za darmo.

Night-Runners przypomina wspomniane już NFS: Underground, lecz ma nieco cięższy klimat, a samo prowadzenie auta nie jest aż tak zręcznościowe. Jednak podobieństwa widać, a sami twórcy gry, czyli studio Planet Jem, pragną oddać w nasze ręce godnego następcę kultowych wyścigów. Póki co wygląda na to, że spisują się dobrze. Poświadczają to sami gracze, którzy pobrali darmowy Night-Runners Prolog i wystawili grze bardzo pozytywne opinie na Steam.

Pobierz za darmo Night-Runners Prolog

Dotychczas darmowy prolog oceniło blisko 1,5 tys. osób, z czego 85 procent wystawiło mu pozytywną recenzję. Pełno tu zachwytów, a nawet pojawia się stwierdzenie, że Night-Runners przywozi ze sobą więcej frajdy niż ostatnie gry z serii Forza Horizon oraz NfS. Może to opinia na wyrost, ponieważ tytuł jest jeszcze na etapie produkcji i nie jest pozbawiony błędów, ale jedno jest pewne – kierunek jest dobry.

Wyścigi od studia Planet Jem mają dużą szansę zabłyszczeć na swoją premierę, która niestety nie jest jeszcze ujawniona. Twórcy celują w 2025 rok, więc mają jeszcze sporo czasu, by dopieścić swój produkt.

Podobnie jak w NfS: Underground, tak i tutaj bierzemy udział w nielegalnych wyścigach, sunąc po mieście furą po tuningu. Gra oferuje otwarty świat i grafikę nawiązującą do ery PlayStation 2 dzięki zastosowaniu filtrów ekranu. Pomiędzy wyścigami możemy przechadzać się po garażu, gdzie spotkamy rywali. Tutaj też podrasujemy swoje auto, zatankujemy je czy wymienimy olej, co dodaje grze realizmu. Najważniejsza jest jednak walka o reputację i wpływy na mieście, bo tylko tak możemy zostać królem wyścigowego podziemia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie