Remake Need for Speed Most Wanted na UE5. Fan pokazał niezłe demo

Need-for-Speed-fan-remake
Newsy PC PS5 Xbox Series

Fani serii Need for Speed z pewnością wyczekują informacji o nowej części. Ta prawdopodobnie już powstaje, choć oficjalnie nic nie potwierdzono. Ciekawe, czy doczekamy się również w przyszłości wznowienia kultowego Most Wanted.

Jak mógłby wyglądać remake Need for Speed: Most Wanted opracowany na Unreal Engine 5? Pewne wyobrażenie daje nam filmik udostępniony na YouTube’owym kanale NostalgiaNexus. Jako “tła” użyto tutaj miasta z technologicznego dema The Matrix Awakens. Efekt naprawdę robi duże wrażenie, co możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Twórca filmiku pokazał szalejące po mieście BMW M3 GTR. Postarał się nawet, by odwzorować model jazdy znany ze wspomnianej części Need for Speed. Szkoda tylko, że nie możemy sami wypróbować przedstawionego dema. Niestety nie zostało ono upublicznione.

Ciekawe też, jak będzie wyglądać nowa odsłona serii, która prawdopodobnie już powstaje pod skrzydłami studia Criterion. Choć oficjalnie nic nie wiadomo, to w lipcu tego roku na profilu LinkedIn dewelopera pojawiło się dosyć jednoznaczne ogłoszenie o pracę. Mogliśmy w nim przeczytać o poszukiwaniach pracownika do “pomocy w nowym i ekscytującym przedsięwzięciu, jakim jest stworzenie otwartego świata oferującego graczom szybkie, realistyczne i autentyczne wrażenia“.

Criterion chce przenieść serię NfS “na wyższy poziom” i jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy rzeczywiście odnajdziemy w niezapowiedzianym jeszcze NfS coś wyjątkowego i oryginalnego.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie