Red Dead Redemption 2 pociąg

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fan Red Dead Redemption 2 pokazuje, jak NIE powinien wyglądać napad na pociąg [WIDEO]

Użytkownik Reddita podzielił się ze społecznością forum krótkim filmikiem, na którym pokazuje, co może pójść nie tak podczas napadu na pociąg w Red Dead Redemption 2.

Choć od premiery produkcji od Rockstara minęło już trochę czasu, RDR2 i jego sieciowy moduł wcale nie odchodzą w zapomnienie. Gra ma liczną społeczność fanów, którzy lubią wywijać różne ciekawe rzeczy na Dzikim Zachodzie. Niedawno pisaliśmy o detonowaniu pokaźnej ilości dynamitu na torach. Wczoraj forumowicz Reddita o pseudonimie Stisham podzielił się równie interesującym filmikiem dotyczącym ataku na pociąg.

Wideo nosi tytuł Napad na pociąg – wyobrażenia vs. rzeczywistość i pokazuje, co dokładnie może pójść niezgodnie z planem podczas tego rodzaju operacji. Okazuje się, że parę rzeczy istotnie może pójść nie tak, jak byśmy tego chcieli. Ale trzeba przyznać, że scena na filmiku Stishama jest prawie tak spektakularna, jak w westernach. Prawie.

Przy okazji warto przypomnieć, że w lipcu Rockstar w końcu zapowiedziało duży dodatek do RDO o nazwie Blood Money. Fani Red Dead Redemption 2 bardzo długo czekali na ruch twórców w tej kwestii. Rok temu zorganizowali nawet protest, w ramach którego masowo przebierali się za klaunów. Oprócz tego kilka dni temu pisaliśmy o badaniach, które wykazały, że gra Rockstara stanowi przyzwoite narzędzie do edukacji młodzieży.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się