Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ręcznie malowany międzygalaktyczny watażka z kultowej serii za 389 zł

Coś dla prawdziwych fanów.

Quake Champions w edycji Scalebearer już jest dostępny w sprzedaży i zawiera ręcznie malowaną, 30-centymetrową figurkę Scalebearera oraz ekskluzywną skórkę „Oni”. W Polsce ta edycja kolekcjonerska Quake Champions jest do kupienia w sklepie Muve.pl.

Do zestawu dołączonu jest także Pakiet Czempionów, który odblokowuje wszystkich obecnych i przyszłych czempionów, a także szereg innych dodatków z gry. Quake Champions w edycji Scalebearera można kupować już w przedsprzedaży.

Premiera planowana jest podczas rozpoczynającego się 9 sierpnia 2018 roku QuakeConu. Ten kolekcjonerski pakiet wydany będzie w bardzo ograniczonym nakładzie.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%