Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Recenzje The Crew 2 – warto zagrać? Pierwsze opinie już w sieci!

Sequel wyścigów z 2014 roku dzisiaj ma swoją premierę na PC, PS4 i Xbox One. Jednocześnie w sieci pojawiły się pierwsze recenzje The Crew 2 w wersji na konsolę od Sony i choć opinie są w większości pozytywne, to ostateczne oceny niezbyt wysokie…

Każdy mógł sprawdzić The Crew 2 osobiście podczas otwartej bety poprzedzającej premierę gry, która ma miejsce właśnie dzisiaj. Wielu z Was wie zatem, co oferują najnowsze wyścigi od Ubisoftu i jesteśmy ciekawi, czy Wasze oceny pokryją się z tymi, jakie zawierają pierwsze recenzje The Crew 2.

W trakcie pisania tej wiadomości, serwis Metacritic posiadał w swojej bazie 4 recenzje The Crew 2 w wersji na konsolę PlayStation 4. Mowa o recenzjach skończonych, ponieważ niektóre serwisy – mimo że wystawiły swoją ocenę – wciąż zaznaczają, że review in progress. Biorąc pod uwagę tylko ostateczne noty, średnia ocena dla wyścigów wynosi 72/100. Nie jest zatem wysoko, choć nie możemy mówić, że Ubisoft zawiódł. Pamiętajmy też, że kolejne recenzje mogą zaważyć na średniej zarówno w dół, jak i w górę.

Jaki PC do Battlefield 5? Wymagania sprzętowe minimalne oraz zalecane i testy alpha

Wśród plusów The Crew 2 recenzenci wymieniają mnóstwo treści i pojazdów do wyboru, naprawdę ogromny świat, zróżnicowane dyscypliny (możemy przecież nie tylko jeździć, lecz również latać i pływać), pomysłowo zaprojektowane trasy, piękną przyrodę i efekty pogodowe.

Jeśli chodzi o minusy The Crew 2, pojawiają się głosy o nieatrakcyjnych wizualnie obszarach miejskich i modelach postaci. Niektórym nie spodobało się to, że gra musi być ciągle on-line, a świat jest pozbawiony życia i choć duży, to nijaki/pozbawiony osobowości. Wyścigom wytknięto też w jednej z recenzji niezdarny interfejs użytkownika i okropny voice acting.

Jak zaznacza recenzent serwisu Gamesradar, The Crew 2 stara się być grą dla wszystkich, przez co raczej nie przypadnie do gustu hardcorowym fanom gatunku. Wyścigi świetnie oddają uczucie jazdy samochodem, pływania motorówką oraz latania, lecz w żadnej z tych dyscyplin nie możemy mówić o doskonałości. Jednak w ogólnym rozrachunku – to udany sequel.

O sukcesie kontynuacji jest przekonany redaktor serwisu Digital Chumps, który zaznacza, że ogólnie rzecz biorąc, The Crew 2 to piękna kontynuacja jedynki. Gra ma w sobie dużo werwy i jest przyjazna wszystkim graczom. Świat jest duży, wydarzenia są świetne, a zabawa prosta i nieskomplikowana.

Wychodzi zatem na to – czego zresztą mogliśmy się spodziewać – że The Crew 2 jest produkcją nastawioną na zręczność i jeśli jesteście fanami symulacji, możecie nie znaleźć tutaj tego, czego szukacie.

Recenzje The Crew 2 – oceny gry:

  • Digital Chumps – 90/100
  • Destructoid – 70/100
  • GamesRadar – 70/100
  • Trusted Reviews – 60/100
  • Gamespot – 80/100 (review in progress)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%