Polski cyberpunk ma się doskonale. Nowa gra zaskakuje wysokimi ocenami!

Kolejna gra na rynku i świetne noty od recenzentów.

Warszawskie studio Reikon Games wypuściło na wolność brutalny, cyberpunkowy shooter RUINER, który jest już dostępny na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premierze towarzyszy zupełnie nowy zwiastun gry, który wrzucamy poniżej.

Jednocześnie w sieci pojawiły się recenzje gry RUINER i patrząc na średnią ocen w serwisie Metacritic, polski cyberpunk nie ma się czego wstydzić. Wersja tytułu na PC zgarnia doskonałe noty. Wypadkowa z 14 recenzji to 78/100.

10 premier gier w nowym tygodniu. Polski cyberpunk, sportowe emocje, zaskakująca zręcznościówka…

Plusy polskiej produkcji to brutalna i uzależniająca walka, piękny futurystyczny świat oraz fascynująca i ponura historia przesiąknięta cyberpunkiem. Ogromny wybór broni oraz umiejętności zapewnia z kolei naprawdę zróżnicowane potyczki.

Akcja gry RUINER rozgrywa się w cybernetycznej metropolii Rengkok, w 2091 roku. Żądny krwi psychopata rzuca się w wir walki aby wyrwać swojego brata ze szponów skorumpowanego systemu. Jego przewodnikiem i jedynym sojusznikiem w walce będzie enigmatyczny haker. Nadprzyrodzony refleks w parze z najnowszymi technologiami pomogą obrócić w proch hordy wrogów i zniszczyć dilujących wirtualną rzeczywistością korporacyjnych tytanów z HEAVEN.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.